Product Description
| Μοντέλο | WP-117 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 20000mAh |
| Ports | 2xUSB/1xTYPE-C/1xMicro |
| Output max | 2A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |
| Availability | κατοπιν παραγγελιας |
| Product code | 10250545 |
| Weight | 0.50 kg |
€33.90
κατοπιν παραγγελιας
| Μοντέλο | WP-117 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 20000mAh |
| Ports | 2xUSB/1xTYPE-C/1xMicro |
| Output max | 2A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |