Product Description
| Μοντέλο | WP-171 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 50000mAh |
| Ports | 4xUSB/1xTYPE-C/1xMicro/1xLighting |
| Output max | 2.1A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |
| Availability | διαθεσιμο σε 1-3 μερες |
| Product code | 10250549 |
| Weight | 0.50 kg |
€59.90
διαθεσιμο σε 1-3 μερες
| Μοντέλο | WP-171 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 50000mAh |
| Ports | 4xUSB/1xTYPE-C/1xMicro/1xLighting |
| Output max | 2.1A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |