Product Description
| Μοντέλο | WP-121 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 10000mAh |
| Ports | 2 x USB / 1 x TYPE-C |
| Output max | 4.5A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |
| Availability | διαθεσιμο σε 1-3 μερες |
| Product code | 10250516 |
| Weight | 0.50 kg |
€44.90
διαθεσιμο σε 1-3 μερες
| Μοντέλο | WP-121 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 10000mAh |
| Ports | 2 x USB / 1 x TYPE-C |
| Output max | 4.5A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |