Product Description
| Μοντέλο | WP-085 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 30000mAh |
| Ports | 2 x USB |
| Output max | 2.1A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |
| Availability | κατοπιν παραγγελιας |
| Product code | 10250478 |
| Weight | 0.50 kg |
€51.99
κατοπιν παραγγελιας
| Μοντέλο | WP-085 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 30000mAh |
| Ports | 2 x USB |
| Output max | 2.1A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |