Product Description
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Είδος ψύκτρας | Cpu Cooler for Intel and AMD Socket 115x / 1366 / 201x / AM2(+) / AM3(+) / AM4 / FM1 / FM2 |
| Στροφές | N/A |
| Επίπεδο θορύβου | N/A |
| Βάρος | 1.60 kg |
| Εγγύηση | 2 ΧΡΟΝΙΑ |
| Availability | διαθεσιμο σε 1-3 μερες |
| Product code | 05CL-W257-PL14SW-A |
| Weight | 2.0 kg |
€205.00
διαθεσιμο σε 1-3 μερες
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Είδος ψύκτρας | Cpu Cooler for Intel and AMD Socket 115x / 1366 / 201x / AM2(+) / AM3(+) / AM4 / FM1 / FM2 |
| Στροφές | N/A |
| Επίπεδο θορύβου | N/A |
| Βάρος | 1.60 kg |
| Εγγύηση | 2 ΧΡΟΝΙΑ |