Product Description
| Μοντέλο | WP-189 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 20000mAh |
| Ports | 2xUSB/1xTYPE-C |
| Output max | 3A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |
| Availability | διαθεσιμο σε 1-3 μερες |
| Product code | 10250561 |
| Weight | 0.50 kg |
€35.00
διαθεσιμο σε 1-3 μερες
| Μοντέλο | WP-189 |
| Κατασκευαστής | WK |
| Capacity | 20000mAh |
| Ports | 2xUSB/1xTYPE-C |
| Output max | 3A |
| Site κατασκευαστή | WK |
| Eγγυήση | 2 ΕΤΗ |