Product Description
| Μοντέλο | Χ5 White |
| Κατασκευαστής | EDIFIER |
| Μικρόφωνο | Yes |
| Τύπος Σύνδεσης | Bluetooth |
| Συνδεσιμότητα | Wireless |
| Μήκος Καλωδίου | – |
| Frequency response | 20Hz – 20kHz |
| Sensitivity | 95±3dB |
| Έγγύηση | 2 ΕΤΗ |
| Availability | διαθεσιμο σε 1-3 μερες |
| Product code | 10010215 |
| Weight | 0.50 kg |
€40.00
διαθεσιμο σε 1-3 μερες
| Μοντέλο | Χ5 White |
| Κατασκευαστής | EDIFIER |
| Μικρόφωνο | Yes |
| Τύπος Σύνδεσης | Bluetooth |
| Συνδεσιμότητα | Wireless |
| Μήκος Καλωδίου | – |
| Frequency response | 20Hz – 20kHz |
| Sensitivity | 95±3dB |
| Έγγύηση | 2 ΕΤΗ |