Product Description
| Μοντέλο | A-3411 Creek |
| Κατασκευαστής | INTER-TECH |
| Μέγεθος | ATX |
| Τροφοδοτικό | No |
| Χρώμα | Black |
| Εξωτερικές Θέσεις | 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 1×3.5mm, 1xmic |
| Εσωτερικές Θέσεις | 1×3,5″, 3×2,5 |
| Site Κατασκευαστή | www.inter-tech.de |
| Εγγύηση | 2 ΕΤΗ |
| Availability | κατοπιν παραγγελιας |
| Product code | 10020145 |
| Weight | 3.0 kg |
€48.90
κατοπιν παραγγελιας
| Μοντέλο | A-3411 Creek |
| Κατασκευαστής | INTER-TECH |
| Μέγεθος | ATX |
| Τροφοδοτικό | No |
| Χρώμα | Black |
| Εξωτερικές Θέσεις | 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, 1×3.5mm, 1xmic |
| Εσωτερικές Θέσεις | 1×3,5″, 3×2,5 |
| Site Κατασκευαστή | www.inter-tech.de |
| Εγγύηση | 2 ΕΤΗ |